Doprava a způsob doručení

Dodací lhůty

Dodací lhůta se počítá na pracovní dny a je uvedena u každého zboží. Při expedici zboží je zákazník o této skutečnosti informován e-mailem. Počátek dodací lhůty se počítá dle typu platby následovně. Při platbě na dobírku okamžitě po uskutečnění objednávky. Při všech ostatních způsobech po zobrazení platby na účtu prodejce.

Expediční poplatky

Expediční poplatky účtováno dle typu převzetí zboží takto: 

 • Osobní odběr - ZDARMA

 • Dopravní službou DPD (doručení do druhého pracovního dne ode dne expedice) je 160,– Kč

 • Českou poštou - obchodní balík (doručení obvykle do druhého pracovního dne ode dne expedice) 200,– Kč

 • Doprava do zahraničí (doručení 1 -14 pracovních dní dle typu dopravy a vzdálenosti) - od 300,– Kč dle země doručení

 S každou zásilkou obdrží zákazník daňový doklad (fakturu).

Způsob platby 

 • Hotově při osobním odběru.

 • Dobírkou - zboží bude zasláno na dobírku, celou částku v hotovosti vybere od zákazníka řidič dopravní služby nebo pracovnice pošty při převzetí. Cena této služby je 150,- Kč  

 • Bankovním převodem CZK - možnost platby převodem z účtu u jakékoliv banky na účet prodejce u Raiffeisen bank a.s. Číslo účtu je 1029383951/5500 Jako variabilní symbol použijte číslo objednávky nebo faktury,která vám bude zaslána e-mailem. Jakmile budou peníze připsány na náš účet, zásilku posíláme.

 • Bankovním převodem EURO - možnost platby SEPA bankovním převodem z EURO účtu u 
  jakékoliv banky na EURO účet prodejce u Raiffeisen bank a.s. 
  IBAN CZ40 5500 0000 0082 9418 4701
  BIC-SWIFT RZBCCZPP
  Jako variabilní symbol použijte číslo objednávky nebo faktury,která vám bude 
  zaslána e-mailem. Jakmile budou částka připsána na náš účet, zásilku posíláme.

 • Platební bránou GoPay - CZK nebo EURO posíláme zboží ihned. Platba přes platební bránu je po uskuteční považována za provedenou.

Dodávané zboží zůstává až do úplného zaplacení kupní ceny ve vlastnictví prodávajícího, a to ve smyslu platných ustanovení § 443 - 446 obch. z., resp. § 601 obch. z.

On-line platby pro nás zajišťuje platební brána GoPay. Poskytovatel služby, společnost GOPAY s.r.o. je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

GOPAY s.r.o.
č.p. 67, 370 01 Planá
E-mail:
podpora@gopay.cz
Tel:  +420 387 685 123

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení on-line. Do rozhraní Platební brány GoPay zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód - tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

Platba bankovním převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána GoPay vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

Po dokončení platby budete přesměrování zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, a tak budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Na jakékoliv dotazy ohledně dodacích a platebních podmínek odpoví  

                                                                               Tým expedice ATB